Menu Close

Vasario 16-osios minėjimas

Vasario 16-oji – išskirtinė data valstybės istorijoje, liudijanti Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės siekius.  Valstybės atkūrimo diena, reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį.

Rumšiškių lopšelio-darželio bendruomenė minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo 106-ąsias metines. Į salę vaikai rinkosi pasipuošę įvairiais trispalviais akcentais. Šventė prasidėjo nuo Lietuvos himno giedojimo. O visa šventės esmė – Lietuvos gimtadienis. Į Lietuvos gimtadienį vaikai atėjo su dovanomis – išmoktais eilėraščiais ir dainelėmis. Vaikučių eilėraščiai, muzikiniai kūriniai, šokiai  buvo skirti šiai prasmingai šventei. Šventę vainikavo bendras visų grupių šokis .

Tikimės, kad organizuota šventė palietė vaikų širdeles, skatins juos domėtis ir didžiuotis savo šalimi.

Skip to content