Menu Close

Projekto ,,Futboliukas” uždarymo varžybos, šventė

„FUTBOLIUKAS” – tai vienas iš Lietuvos futbolo federacijos ir Masinio futbolo asociacijos ilgalaikės vaikų futbolo vystymo programos “Sugrąžinkime vaikus į stadionus” projektas.

Tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę “smagaus futbolo žaidimo koncepciją”, suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties, kartu populiarinant futbolą, pritraukiant vaikus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

Futboliukas – tai džiaugsmas, žaidimas, linksmybės, ugdymas, atsakomybė, bendradarbiavimas…

Dalyvaudami projekte gavome žinių ir papildėme sportinį inventorių. Gavome: du lauko vartus, du lengvus vartus naudoti patalpose, minkštų (paraloninių) ir kietų (odinių) kamuolių, kūgių, liemenių ir t.t.

Linksmai užbaigėme ,,Futboliuko” sezoną ir paminėjome vaikų ginimo dieną.

Skelbimas

 

Skip to content