Menu Close

Pažintis su profesijomis

Siekiant plėsti vaikų pažintis su profesijomis ir sudaryti galimybes jas realiai pamatyti balandžio 24 d. Kaišiadorių r. Rumšiškių lopšelio-darželio priešmokyklinės grupės vaikai vyko į Kauno technologijų mokymo centro socialinių paslaugų skyrių. Pirma pažintis buvo su mūrininko-betonuotojo profesija. Ugdytiniai  ne tik išklausė mokytojos pasakojimą kaip teisingai mūryti sieną, bet ir realiai pamėgino tai atlikti.  Sekanti pažintis buvo su apdailininko profesija. Vienam ugdytiniui puikia pavyko priklijuoti plytelę ir uždėti skirtukus tarp plytelių. Tikras madų šou vyko pynimo iš vytelių kabinete, kur vaikai ne tik susipažino iš kokių vytelių pinami įvairūs daiktai, bet ir pasimatavo iš vytelių pintas liemenes, skrybėlaites ir kitus aksesuarus. Susidomėjimo sulaukė ir virėjo profesija – vaikams patiko žali blyneliai (į tešlą dedama špinatų), virtuvės įranga ir nuoširdus pokalbis su mokytojomis. Ne mažiau įdomi pasirodė ir slaugytojo padėjėjo profesija. Vaikams noriai čiupinėjo manekeną ir domėjosi funkcinės lovos veikimu. Manome, kad pažintis su profesijomis už darželio ribų yra pirmas žingsnis vykdant „darželio be sienų“ veiklas.

Skip to content