Menu Close

Neriam į nuotykius…

Smagių nuotykių patyrė mūsų ugdytiniai. Indėnė nuvedė vaikus į spalvingų veideliu pasaulį. Pamokomo indėniškų žaidimų ir paslapčių. Undinėlė pradžiugino vaikus spalvingų balionų formomis. Ponas Amerika nusivedė į savo žaidimų pasaulį. Zebriukas padėjo visiems drauge linksmintis. Atliepiant į vaikų saviraiškos poreikį sumanymas Nerti į vaikystès nuotykius pavyko, nes kiekvienas čia rado sau mielą užsièmimą. Padirūpinta atsigaivinimu šiltą dieną, pavėsiu ir erdvėmis individualioms ir grupinèms veikloms. Sukurtos aplinkos vaikų lavinimui, išeinant už įstaigos ribų. Džiaugiamės galimybe smagiai švęsti vaikystes nuotykius Voverės ir gilės kiemelyje! Vaikai patyrė džiugių emocijų ir atradimų, sukurta vaikų visuminio lavinimo erdvė nuteikia optimistiškai kurti drauge.

 

Skip to content