Menu Close

Lietuvos mažųjų žaidynės II etapas

2024 m. balandžio 16d. vyko Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2024“ II etapas. Projektas organizuojamas Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto.

Šiais metais pas mus į svečius atvyko ,,Pelėdžiukų” ikimokyklinė ugdymo grupė iš Kruonio pagrindinės mokyklos daugiafunkcinio skyriaus. Visi oficialiai pradėjome varžybas įnešdami žaidynių vėliavą.    Po smagios ,,Ąžuolo” mankštos vaikai paskirtose stotelėse vykdė užduotis: 1. Kepuraičių perstumimas; 2. Išradingasis krepšinis; 3. Linksmasis tinklinis su kamuoliukais, popieriukais, balionais; 4. Kodavimas, 5. Olimpiniai žiedai; Žaidynės baigėme įteikdami Lietuvos mažųjų žaidynių diplomus  ir linksma skanduote.  Tuomet ėjome vaišintis vaisiais!

 

 

 

Skip to content