Menu Close

Lietuva-vaikų šalis

 

2023  – 1 1 – 25  dieną vyko Edukacinis kūrybinis renginys mūsų darželio vaikams ir visiems, mylintiems vaikišką muziką ir daineles. Vyresnieji Rumšiškių lopšelio -darželio ugdytiniai dainavo „Bitučių dainelę“, gyvai įsiliedami į Jelenos Jakštienės vaikų dainų knygelės ,,Lietuva-vaikų šalis”, pristatymą, linksmai apdainuotą  Kauno lopšelio-darželio ,,Gandriukas” vaikų. Kiekvienos dainelės  atsiradimo istorija padėjo vaikams suprasti, jog dainos gimsta iš kūrėjo  idėjos, o vėliau įkūnijamos atlikėjų scenoje. Vaikai išgyveno pakilias nuotaikas, smagiai plojo, susipažino su dainų knygelės atsiradimo istorija, savo gera nuotaika užkrėsdami ir dalyvaujančius renginyje pedagogus, bei kitus dalyvius. Dalyvaudami kūrybiniame renginyje vaikai patobulindami pažinimo, meninę ir socialinę kompetencijas. Tikimės, jog kūrybinis bendradarbiavimas nenutrūks ir ateityje.

 

Skip to content