Menu Close

„Judrūs vaikai –gamtos draugai“

Balandis švaros mėnuo. Jungiamės prie Respublikinės akcijos ,,Judrūs vaikai-gamtos draugai”.  Padėkime gamtai apsivalyti nuo šiukšlių, kurias paliekame mes patys. Visi norime matyti švarią, gražią gamtą, todėl nebūkime abejingi ir susitvarkykime. Jei kiekvienas žmogus pakeltų bent po vieną šiukšlę, aplinka taptų daug švaresnė ir sveikesnė.Mes, pedagogai,mokome vaikus ne tik mylėti ir tausoti gamtą, bet skatiname juos judėti ir mankštintis ne tik sporto salėse, bet ir gryname ore.Ši akcija kviečia prisijungti visus, kurie nėra abejingi gamtos grožiui, sveikesnės aplinkos kūrimui bei sveiko gyvenimo būdo puoselėjimui, paįvairinti kasdieninę veiklą netradicine veikla.

Džiaugiamės ir dėkojame  Elenos ir Emilės Glodenyčių, Dainės Adamavičiūtės, Jorio Kasparavičiaus, Juozapo ir  Amelijos Dementavičių šeimynoms už pavasarinės talkos nuotraukas…

Skip to content