Gegužės 19 d.”Kūrėjų” grupės vaikai dalyvavo Pravieniškių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ organizuotame vaikų folkloro festivalyje „Mažųjų suktinis“. Iš viso šventėje dalyvavo net 8 rajono darželių kolektyvai. Mūsų mažieji šokėjai sušoko Lietuvių liaudies ratelius: „Pasėjau žilvitį” ir „Bijūnas ir Rožytė“, o kartu su visais dar ir bendrą šokį „Ciceliukė Marceliukė“. Šventės dalyviai buvo apdovanoti gausiomis dovanomis. Didelis ačiū mūsų šokėjams, tėveliams Vaidai A.,Deimantei M.,Rimgaudui V. už palaikymą ir pagalbą!









